Og?oszenie

Og?oszenie Module
Collapse
No announcement yet.

Usługi mechaniczne od A do Z Niskie ceny !! lakierowanie, tuning, piaskowanie i inne

Page Title Module
Move Usu? Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

• Usługi mechaniczne od A do Z Niskie ceny !! lakierowanie, tuning, piaskowanie i inne

Usługi: Piaskowanie w specjalistycznym zakładzie. Jest wykorzystywane 8 barów, oraz jest to robione specjalnym kruszywem. Ceny są dobierane od wielkości i rodzaju materiału, cena za simsona to 100zł, MZ-120zł

Szkiełkowanie : Szkiełkowanie mieszanką bardzo drobnego szkła, usługa za pomocą profesjonalnego sprzętu- cena ustalana od elementu.

Remonty silników: Remonty silników z różnicą temperatur, z odpowiednimi luzami montażowymi. Remonty silników 2t praktycznie wszystkie- v też się podejmę.

Lakierowanie: Lakieruje w zamkniętym pomieszczeniu przygotowane pod ten rodzaj usług. Profesjonalny sprzęt umożliwia db efekt końcowy. Cena zależy od czego. Lakiery można samemu przywieść, jak i mogę zamówić w hurtowni. Cena zależy.
    Tapicerstwo- obicia siedzeń skajem( bardzo dobrym materiałem) cena 50zł za jedno kolorowe.

Chromowanie, niklowanie itp: Mam dostęp do takich typu rzeczy, jakość bdb, cena- zależy za co i w jakim stanie wszystko do dogadania. Aluminium nie da się ani pochromować poniklować, ale w zakładzie również polerują.

Polerowanie metali szlachetnych: Przez profesjonalny zakład polerko-galwaniczny, ceny są dobierane od rodzaju i stanu elementu. Zakład zajmujący sie od 15 lat wyłącznie tymi zabiegami.
    Kontakt: GG, pw, Tutaj.
    Last edited by Sewek; 2013-01-02, 22:40.

Nowa usługa- spawanie plastiku 3zł za cm spawu. Lub za dany element.

Comment

sewek jak ty wszystko robisz to moze mi chromowanie zalatwisz po znajomosci a kiedy ci te kola moge dac do piaskowania

Comment

Chromowaniem sie nie zajmuję, bo za dużo latania z tym.

Comment

Z tego powodu że zbliżają się święta do nowego roku 50% taniej.

Comment

To mówisz że nie chciałbyś chromować?

Comment

TAk, Jeżeli będzie ktoś miał więcej elementów to jeszcze taniej będzie.

Comment

a szkiełkowanie?

Comment

W tej firmie nie mają takiego granulatu, piaskowałem tam klamki alu, bębny, pokrywy itd i dość dobrze wyszło.

Comment

Przykładowo ile za takie coś ? ( piaskowanie )

http://img03.allegroimg.pl/photos/or.../49/2018264990

Comment

25zł

Comment

A ile bys chciał za piaskowanie ramy głównej, wachacza, ramy pod siedzenie nom ogóle piaskowanie ramy a następnie malowanie proszkowe na czarno jeśli takowym sie zajmujesz też ?

Comment

Piaskowanie 70zł, co do proszkowego lakierowania musze pogadać z takim zakładem.

Comment

I wiesz juz coś o tym proszkowaniu ?

Comment

Jutro nr fona będę miał, bo sam komara chcę tym zrobić.
                              To tak, sprawa wygląda tak za takiego całego simsona około 70zł na pewno nie więcej, jeżeli byś się zdecydował to nawet cena piaskowania ulegnie zmianie, pisz gg jak coś.
                              Last edited by Sewek; 2012-01-17, 10:32.

Comment

Working...
                              X