Og?oszenie

Og?oszenie Module
Collapse
No announcement yet.

Monta? zap?onu z Malaguti / silnika AM6 / Derbi

Page Title Module
Move Usu? Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

• mam problem ze swoim de mam piĘknĄ iskrĘ dobrze podpioŁem wszystko ale jak odpalam to silnik nie równo chodzi zmieniaŁem Świece mam nowy kabel wn fajkĘ i nic przestawiaŁem ze sto razy i to samo zauwaŻuŁem Że magneto ociera o iskrownik i pewnie robi zwarcie z kĄd ta nierówna praca silnika zeszlifowaŁem lekko ŚlifierkĄ iskrownik do okoŁa i nic tez ociera i dotego Ścina kliny co zrobiĆ bŁagam o pomoc moje gg 37300918 FILMIK http://www.youtube.com/watch?v=zmPvV...1&feature=plcp

Comment

• Ewidentnie wadliwe jest tu działanie właściciela... Nie ma się co rozpisywać dlaczego.

Comment

• Napisa? rolnik Zobacz post
        ewidentnie wadliwe jest tu działanie właściciela... Nie ma się co rozpisywać dlaczego.
        no dlaczego napisz??

Comment

• Chiński moduł do Piaggio.

Staranności wykonania przeróbki nie skomentuję...

Comment

• Ja mam pytanie z innej beczki - jeżeli regulator napięcia jest sprawny to nie powinien przy ~11o/min dawać napięcia około 15.2V ?

Comment

• Siema majstry. Mam pewien problem z ducati i chce sie spytac fachowców. Otóz bylem tera u majstra wodzia i ogladam se moje ducati i tak do picu sprawdzam cewki czy sa stabilne a tu jedna cewka sie rusza. I tu moje pytanie czy przez ta cewke simson do konca nie dokreca na postoju?i czy moze to tak byc wypowiedzcie sie

Comment

• Wątpie żeby cewka świetlna była przyczyną. Cały stator powinien być zamontowany stabilnie. Poprostu musisz rozebrać ew.naprawić.

Comment

• Dodam iz jakis czas temu w magnecie mialem kawalek drutka i tak przeglądam forum i wyczytalem ze mathius mial podobny problem ze uzwojenie mial przerwane wiec u mnie jak jest cewka luzna to musialo sie gdzies uzwojenie przerwac jutro to musze obadac

Comment

• Oba zapłony są z Aeroxa.Czy wie ktoś czy w tych zapłonach koła magnesowe są takie same?Czy średnice podstawek są takie same?Jakie są moce tych zapłonów?Czy pozostała elektryka (cewkomoduł,regler) jest identyczna?Pozdrawiam i liczę na konkretne odpowiedzi...

Comment

• Podstawki napewno identyczne(silnik minarelli). Regulator taki sam,jedynie modułu byś się doczepił.Magneto też obstawiam że na ten sam wał idzie co minarelli.
                      Obstawiam że te na dole generują więcej mocy niż ten na górze.
                      Wiem bo miałem go w aprili ...
                      Pozdro

Comment

• czy taki zapłon będzie pasował do simsona s51 i czy coś jeszcze muszę dokupić
                        http://allegro.pl/zaplon-ducati-enar...169924770.html

Comment

• Podstawka w DE od Derbi jest mniejsza i trzeba dotoczyć inną i przykręcić do niej, ktoś nie dawno nawet o tym mówił

Comment

• a na ile obrotów jest ten zapłon i czy on jest wo gule dobry do simsona 70/4/3 na 9500 strojony

Comment

• Tak, dobry będzie ale poczytaj synek trochę forum zanim zaczniesz coś pisać bo na prawdę było o takich rzeczach dużo pisane...

Comment

• a możesz podesłać linka

Comment

Working...
                                X