Og?oszenie

Og?oszenie Module
Collapse
No announcement yet.

M6 SportKombi. Czyli nast?pny baletowóz.

Page Title Module
Move Usu? Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

• M6 SportKombi. Czyli nast?pny baletowóz.

Wiec tak... Ogladalem astry III gen. 2.0T ale nie bylo nic sensownego, jedna taka biala z czarnym dachem sprzatneli mi spod nosa...
    Poprosilem znajomego co mieszka w DE zeby poszukal, ale same jakies lumpy i do tego 2002/2003 rocznik to nie bylo to.
    Wtedy nastal piekny dzien, na wielkim kacu szlismy po kebaba i dzwoni telefon, ze mam sie pojawic we Włoszech bo maja "perełke" - perełka 250tys najechane, a srodek wygladal tak jakby ktos wpuscil kota, psa i mysz na raz albo wyjebał wielka bombe.
    Wiec juz mysle, ze pieniadze w dupe itd... Ale przejechala obok nas mazda z kartka w kombi ktorego nie chcialem...
    Ale zadzwonilismy, okazalo sie, ze gosc to polak ktory jakos na wojnie tam wywalił zeby bylo bezpiecznie.
    Wiec zaczalem ogladac: skora - w 6 nie widzialem ani jednej... grzane dupy, navi i ogolnie full opcja..
    Wersja TOP
    - elektryczne fotele, grzane ze skorą i pamiecia polozenia
    - el. szyby.
    - ori navi
    - system naglosnienia BOSE skladajacy sie z 12 glosnikow
    - tylna kanapa regulowana
    - multi kierownica
    - tempomat
    - 4WD
    - system ktory dostosowuje sile wspomagania do predkosci.
    i jeszcze kilka innych rzeczy o ktorych zapomnialem.

Silnik to benzyna - 2.3 w pakiecie sport ma 180 kucy. Zmienne fazy rozrządu, łancuch czyli nie wymaga obslugi.
    Nie deptałem go jeszcze bo nie moge przyczepnosci zlapac nigdzie

Generalnie do poprawki są czujniki parkowania, bo urwalem kabelek od czujnika jak patrzalem pod zderzak. Oraz jak to u makaronow zderzaki sa porysane.
    Poza tym wszystko wydaje sie byc OK, silnik suchy serwisy regularne a ma najechane 126tys km.
    Jutro wezme sie za olej, i posprawdzam klocki i reszte filtrow chociaz serwis byl robiony...

Zdjęc nie mam nazbytnio bo nie mam na to czasu na razie:
    http://wrzutnik.net/showpic.2.tsg1358805958b.jpg

Wydaje się spoko
    Jak to jeździ? Ma kopa?
    Ogarnij jakieś lepsze zdjęcia

Comment

ahh te miazgi zawsze miały fajny design niech służy

Comment

Te mazdy to miazga , srodek mega mi sie podoba. Jedynie co w nich mnie sie nei widzi to lampy tylne ala lexus ,ale mazda tak montuje i trudno sobie wyobrazic jakies inne Chociaz przy tym kolorze to sie tak nie rzuca w oczy jak np przy czornym ;D
        Zobacz podloge, bo we wszystkich mazdach co na podnosniku mialem na podlodze byl nalot rdzy ,oczywiscie takie powierzchniowe naloty ale byly w kazdej mazdzie. Takze taka mala konserwacja na zas nie zaszkodzi. Chyba ze u ciebie ok.
        Czekam na lepsze foty

Comment

To ta gnijaca generacja czy m sie wydaje? o ty znaffco
          Last edited by karateki4; 2013-01-22, 01:06.

Comment

Noo porządne autko, jedno z najmniej awaryjnych ^^ Podaj spalanie i vmax oczywiście

Comment

Tak, to ta gnijąca...

Comment

gnijąca na potęge.
                dobrze że nie diesel bo lubią sie zacierać ;p

Comment

Napisa? Przemek Zobacz post
                  gnijąca na potęge.
                  dobrze że nie diesel bo lubią sie zacierać ;p
                  moze inaczej - ktory japoniec nie gnije. Dzisiaj zobacze podloge i od tego bedzie zalezalo kiedy ja puszcze dalej.
                  Kolega ma M6 z dieslem i juz wymienial dwa silniki z jakis glupich przyczyn.
                  A tymbardziej, ze diesel troche slaby a nie wiadomo czy mozna by bylo w tym moc jakos podniesc cos a'la VW gdzies wszystko mam pod ręka.

Comment

własnie o tym mówie. sam 3 razy zmienialem silnik w takiej maździe bo kazdy się przycierał...
                    Podłoga nawet nie gnije, bardziej buda zwierzchu, szczególnie maska, klapa i szybko nadkola bierze

Comment

Zmieniony olej i filtr kabinowy
                      Dexelia 5w30 i filtry blue print.

Jutro przyjdzie mi butla gazowa w koło i auto nie bedzie widziec benzyny juz

Nie wiem jeszcze co zrobic z glosnikiem niskotonowym ktory jest w kole zapasowym, ale o tym pozniej.

Comment

Nie będzie pierdolnięcia

Comment

Który to rok, bo nie widzę? Żeby kilkuletnie auto gniło... Co się dzieje z tymi samochodami...

Comment

Pewnie kolo 2002r.

Comment

Napisa? karateki4 Zobacz post
                              Pewnie kolo 2002r.
                              2004.

Na forum mazdaspeed widzialem, jak gosciu wstawial zdjęcie szostki po lifcie 07r z bąblami na rantach nadkoli z tylu XD
                              One po prostu nie maja zadnego zabezpieczenia antykorozyjnego i loteria w jakim stanie trafisz.

Najgorzej to z niemiec, skandynawi i innych krajow gdzie drogi solą sypią.
                              Ja mam ją z Włoch to JESZCZE nic nie widac, ale gdy tylko zobacze mały bąbelek to mazda na allegro i znow siadam do passata

Comment

Working...
                              X