Og?oszenie

Og?oszenie Module
Collapse
No announcement yet.

Ducari energia- problem

Page Title Module
Move Usu? Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

• Ducari energia- problem

siema. Mam problem z zapłonem ducati energia z mallaguti. Problem w tym że magneto za daleko nachodzi na wał i przez co trze o impulsator. Podstawka stoczona oczywi¶cie... Próbowałem się bawić z podkładkami na wał ale z tym też były problemy. Tzn nie szło dokręcić magneta... magneto niby dokręcone na max, bezpieczny odstęp między magnetem a impulsatorem ale po kilku-kilkunastu kilometrach nakrętka jakim¶ cudem się odkręca i przez co zrywa kliny na wale... Po kilku dokręceniach magneta te podkładki nachodziły mi coraz bardziej na wał... Pod nakrętk± dałem podkładkę sprężynuj±c± i zwykł± bo już gwintu brakowało. Co radzicie zrobić?

też tak miałem dorobiłem sobie tak± grub± podkładke na nakrętke (jakie¶ 2-3mm) i teraz jest git

Comment

Napisa? maciek111 Zobacz post
      też tak miałem dorobiłem sobie tak± grub± podkładke na nakrętke (jakie¶ 2-3mm) i teraz jest git
      ale mi bardziej chodzi o to jak rozwi±zać problem z tym magnetem żeby nie wchodziło tak daleko na wał...

Comment

to zobacz czy na magnecie ten stożek nie jest uszkodzony (tak samo na wale)

Comment

Dokręć magneto pneumatem jak w chińczykach wariatory itp. w tedy nie powinno się odkręcić .

Comment

stożki s± w dobrym stanie. Jakich wymiarów dać podkładkę na wał żeby mi magneto tak bardzo na wał nie nachodziło?

Comment

Daj podkładkę sprężynow± pod nakrętkę.
              Pozdr.

Comment

Wiesz ja daje zawsze na stożek wału puszke po piwie lub jak±kolwiek i dokręcam. Owszem też gwintu na wale nie starcza ale mam 2 podkładki zwykłe, potem sprężynuj±c± i dokręcone ile sił.

Comment

Working...
                X