Og?oszenie

Og?oszenie Module
Collapse
No announcement yet.

Ile kosztuje założenie elektryki do Simsona s51 ?

Page Title Module
Move Usu? Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
new posts

• Ile kosztuje założenie elektryki do Simsona s51 ?

Interesuje mnie ile kosztuje założenie mniej więcej elektryki do simsona ?

To zależy czy tylko popodpinać czy położyć nowe kable . Popodłączać to ja ci za pepsi2,5l
    A od nowa to ja bym za 50zł zrobił a elektryk coś około 80 mojemu koledze wołał

Comment

Nie no pytam się bo u mnie to gościu co kupiłem od niego zrobił to tak na barana że masakra tam pod to wszystkie kable widać i są normalnie na taśme posklejane a poza tym pytam się bo mojemu koledza gościu za 500 zł zrbobił

Comment

To kup taką izolaję termokurczliwą i ponakładaj na to . A za 500 zło to byk kupił 2 sima i przełożył instalacje i jeszcze części bym miał xd .
        Czyli masz okablowanie ale w czym problem w tym że kable widać , w spasowaniu czy podłączeniu?

Comment

Ja na twoim miejscu pojechał bym na złomowisko, kupił jakąś pralkę automatyczną elektrykę zdemontował, pralkę oddał na złom a te kable z tej pralki ładnie obrobić i elektryka porządna by była w simku Dzisiejsze wiązki elektryczne są bardzo słabej jakości, kabelki cieniutkie i wlg ;p

Comment

Dokładnie, ja swoją instalację zrobiłem za 10zł.
            Kable miałem z starej zepsutej pralki, kupiłem tylko końcówki i opaski termokurczliwe

Comment

Tego nowego wyrobu to nie kupuj bo to made in china

Comment

U mnie w mieście elektryk woła 250zł, mówi, ze to 3 dni roboty.

Comment

U mnie 100zł z założeniem podłaczeniem aby wszystko cykało,

Comment

Ja za "odratowanie'' elektryki w fatalnym stanie zapłaciłem 50zł ale to u znajomego elektryka.

Comment

Najlepiej schemat w dłoń i powoli robić sobie jak będą jakieś problemy to forum jest od tego

Comment

Working...
                      X